Дій, Замостя!
Вінниця. Дій, Замостя!
Результати конкурсного відбору по влаштуванню велобоксів в районі Замостя
меню

Результати конкурсного відбору по влаштуванню велобоксів в районі Замостя

Влаштування велобоксів – це пілотний проект Моделі розвитку Замостя та згідно конкурсного відбору в проекті приймають участь ОСББ, які розташовані на території району та входять в периметр Моделі розвитку Замостя.

Влаштування велобоксів – це пілотний проєкт Моделі розвитку Замостя та згідно конкурсного відбору в проекті приймають участь ОСББ, які розташовані на  території району та  входять в периметр Моделі розвитку Замостя.

До участі було подано 8 заявок від ОСББ, які погодилися взяти участь в конкурсному відборі по влаштуванню велобоксів на Замості. З них 3 заявки, які входять в периметр Замостя, 1 заявка з ЖК «Набережний квартал», 2 заявки зі Старого міста (ЖК «Європейський»), 1 заявка з Грибоєдова та 1 заявка з Київської. Згідно з результатами відбору далі участь в проекті будуть приймати два ОСББ «Коцюбинського-78» (пр. Коцюбинського, 78) та «Затишний двір 1» (вул. А.Янгеля, 6а).

25.02 відбулась перша зустріч з представниками ОСББ «Коцюбинського-78» (пр. Коцюбинського, 78) та «Затишний двір 1» (вул. А.Янгеля, 6а), де обговорювалися розвиток існуючий стан дворів, дворів та подальші кроки проекту.

Проект передбачає ряд подальших подій до яких будуть запрошені всі ОСББ, які подали заявки. ОСББ Замостя будуть інформовані про подальші кроки проекту та про можливості взяти участь в інших ініціативах.

Слідкуйте за подальшими новинами та ініціативами на https://zamostia.vn.ua/.

Примітка:
Агенція просторового розвитку, спільно з урядовою німецькою організацією GIZ, розпочинає проект по розвитку велонапрямку та подальших досліджень в районі Замостя по велоінфраструктурі. Першим кроком буде пілотний проект по роботі з ОСББ та влаштування велобоксів на території 3-4 дворів. Конкурсний відбір проводився лише на  території району Замостя м.Вінниця.

Контактна особа:
Сергій Яківчук, архітектор
+380939410731
Агенція просторового розвитку

Новини

Більше новин